جستجو :  

     User : Guest | Sign In

 

[ صفحه اصلي ] [ معرفي موسسه ][اخبار][مقالات] [محصولات][ثبت سفارش] [درباره طراح نرم افزار] [سايتهاي مرتبط] [تماس باما]   

گروه مهندس فاروقي در سال 1380 با
 

گروه مهندس فاروقي در سال 1380 با هدف بهبود وارتقاء كيفي وكمي محاسبات مهندسي عمران تشكيل و با انگيزه تسريع و تصحيح در امور مربوط به محاسبه يك سازه سالم آغاز به كار كرد.
معرفي بيشتر

 

صفحه اصلي
اخبـــار و رويدادها
مقالات
محصولات
سفارشات
درباره طراح نرم افزار
سايتهاي مرتبط
تماس با ما
 
ايستا - خبرها  

23/05/1398
 نسخه جديد نرم افزار چکر و عملكرد
با سلام و احترام خدمت کاربران محترم، به استحضار می رساند نسخه جدید نرم افزار چکر  و نرم افزار عملکرد بر روی سایت قرار گرفت.  برای دریافت این بروز رسانی لطفا به قسمت محصولات مراجعه نمایید. همچنین به اطلاع کاربران محترم نرم افزار می رساند نرم افزار چکر به عنوان هسته فناور در مرکز رشد نانو و انرژی های نو دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق با شماره صورتجلسه 2047 مورخ 10/7/97 مصوب شده و مورد حمایت واحد و مرکز یاد شده قرار گرفت.

18/11/1391
 تخفیف ویژه
به اطلاع همه مهندسین و کاربران محترم می رساند با خرید دو محصول Checker و BasePlate نرم افزار SectionBuilder به صورت رایگان در اختیار همکاران محترم قرار خواهد گرفت.

21/10/1391
 بروز رسانی
  آخرین نسخه نرم افزار چکر در قسمت محصولات قرار گرفت. کاربران محترم می توانند این بروز رسانی را به صورت رایگان دریافت نموده و فایل اجرایی جدید را با قبلی جایگزین نمایند

23/05/1391
 نرم افزار جدید!
یک نرم افزار جدید در بخش محصولات اضافه گردید لطفا برای دریافت به صفحه یاد شده مراجعه نمایید.

26/12/1387
 بروز رساني نرم افزار طراحي كف ستون
دو مورد جزئي براي كارائي بهتر و نيز برطف كردن خطاي محاسباتي در نرم افزار طراحي كف ستون تصحيح گرديده و در صفحه نرم افزار ها قرارداده شد.كاربران محترم لطف كرده و نسخه بروز شده 5.1 را بردارند.

New Page 1

www
 

ISTA INS ABOUT COPY RIGHT